חיפוש

לתרום

שותלים תקווה

תכנית חינוכית במסגרת המשימה הלאומית לשעת החירום החממה האקולוגית בעין שמר

חברים יקרים,

השבועות האחרונים עומדים בסימן האירועים הנוראים והמחרידים ביותר שנראו בתולדות המדינה. ההתקפה האכזרית של ארגון חמאס על ישראל הותירה אותנו מדממים וכואבים, אך אנו אוספים את השברים, נעמדים ונלחמים על הבית.

החממה נרתמת למאמץ הלאומי.

הקמנו פרויקט חינוכי לסיוע עבור קהילות, משפחות וילדי המפונים מדרום ומצפון הארץ. במסגרת הפרויקט, הנקרא "שותלים תקווה" אנו רותמים את הידע, הכלים והצוות החינוכי המקצועי והמסור של החממה ומקיימים פעילות חינוכית מתמשכת ומשמעותית עבור ילדים ומשפחות השוהות במרכזים ובקיבוצים.

החממה מתמחה בפעילות חינוכית מתמשכת, המשלבת מדע, חוויה, עשייה, חקלאות וקיימות. אנו סבורים כי לאור שהמשפחות צפויות להשאר במרכזים החלופיים עד סוף השנה, חשוב ליצור פעילות המשכית, בה הילדים והמדריכים מכירים זה את זה, ומתקיימת למידה הנבנית מהצלחה להצלחה.

לאור זאת, יצרנו מודל בו אנו מקיימים פעילות חינוכית מתמשכת, חוויתית ומעשית לקהילה של משפחות מפונות. המודל בר-שכפול מקהילה לקהילה.

אנו פונים לעזרה מיידית במימון הפעלת תכנית חיונית זו. המימון ישמש אך ורק לתמיכה בפעילות לתושבי הדרום, לרכש של ציוד לימודי ומימון הסעות. כל תמיכה תסייע לנו להגיע לקהילות רבות יותר ולילדים רבים יותר.

למעוניינים לסייע ולתמוך, ניתן לעשות זאת באמצעות סליקה

ניתן לפנות אלינו: hamamaoffice@gmail.com, 052-6002294

העמותה פועלת ללא מטרות רווח, והנה בעלת אישור ניהול תקין.
תרומה לחממה מוכרת לפי סעיף 46 א' לפקודת מס הכנסה.

בואו נעזור לילדים, המשפחות והקהילות לצמוח מחדש.

אביטל גבע

מנהל עמותת החממה האקולוגית בעין שמר

פרויקט "שותלים תקווה" נתמך על ידי:

תפריט נגישות