חיפוש

חוגים
לילדים
ולנוער

ילדים ובני נוער - מוזמנים להצטרף לחוגי החממה! כאן תוכלו ללמוד בכיף, בידיים, יחד, להכיר תחומים חדשניים, לרכוש כלים שיאפשרו לכם להמציא ולבנות בעצמכם, ובין לבין לשתות תה ולנגן בגיטרה. כל החוגים שלנו מודרכים על ידי מדריכים מקצועיים ונלהבים, שישמחו להכיר אתכם. בואו נצא לדרך:

רובוטיקה חקלאית

גילאים: כיתות ז'-יב'

מדריך: ליאור בידרמן

ימים ושעות: ימי ב', 16:00-18:00

הצטרפו לקבוצת הרובוטיקה החקלאית הראשונה בארץ! רובוטיקה חקלאית?! כן כן, אנחנו בונים רובוטים שתורמים לייצור מזון ולסביבה. לדוגמה, בשנה שעברה בנינו רובוט גנן מגניב ביותר, שיכול לסייע לגדל מזון במקומות בהם קשה לבני אדם לעשות זאת, כמו לדוגמה במדבריות או בקרח, ובעתיד – גם במאדים! השנה אנחנו בונים "סירובוט" – סירה רובוטית המצוידת בחיישנים, ומודדת את איכות המים. הסירה יכולה לסייע להבין את מצב המים בנחלים ובמקורות מים בישראל ובעולם. 

בקבוצה אנחנו לומדים לתכנת, לעצב ולהדפיס בתלת מימד, לעבוד עם אלקטרוניקה ו… גם לגדל צמחים!

החממניקים

גילאים: כיתות ז'-יב'

מדריכים: מד"צים של החממה

ימים ושעות: ימי ג', 14:00-15:30

ווי ווי איזה כיף להיות חממניקים! אנחנו מגיעים לחממה אחרי שעות הלימודים, מכינים תה, מנגנים קצת בגיטרה, ואז ניגשים לפרויקטים שאנחנו בוחרים לעשות. החממה היא כמו מגרש משחקים גדול אז יש אינסוף אפשרויות. לדוגמה השנה צוות החממניקים של המדריך היב'ניק טל לרנר מגדלים דגים וחסילונים, וצוות החממניקיות של מיתר שחר הט'ניקים בונות מערכות הידרופוניות. תוך כדי העבודה אנחנו לומדים להפעיל כלים בסדנת המייקרים שלנו, לעבוד במעבדה ולהדפיס בתלת מימד. כיף!

שיתוף:

תפריט נגישות